Ha már déligyümölcs lesz az országból, ne legyen ilyen tessék-lássék

Különben úgy járnak, mint az olasz fasizmus, amire ránézett Göbbels doktor, és azt mormogta magában, hogy ez félmunka.

A miniszterelnök azt írta, a magyar emberek biztonsága az első!

Orbán Viktor Facebook-posztban közölte, hogy határszemlére indul. A fotón katonák társaságában látható, mellette Ruszin-Szendi Romulusz, a Magyar Honvédség parancsnoka.
A miniszterelnök azt írta: a magyar emberek biztonsága az első!