Meglepő vallomást tett a szlovák kormány, minden egykori magyar földet az állam tulajdonának tekint

A kormányhivatal szerint nem új vagyonelvétel zajlik, csak most írják be azt, aminek szerintük már régen meg kellett volna történnie.

Magyarország kezdeményezte, Vladimír Lengvarský egészségügyi miniszter aláírta a védettségi igazolások kölcsönös elismerését.

Vladimír Lengvarský egészségügyi miniszter aláírta a védettségi igazolások kölcsönös elismerését Szlovákia és Magyarország között – írta közösségi oldalán Gyimesi György szlovák parlamenti képviselő.
– írta.
Nyitókép: MTVA/Bizományosi: Róka László