Vagyis a fővárosi önkormányzat helyett a kerület fizette a nem csekély, körülbelül tízmilliós nagyságrendű összeget. „Majd egy kilométeres szakaszról beszélünk, szükség van járdára és járdaszigetekre, vízelvezetésre és lámpákra is, azért volt ilyen drága” – indokolja Szász. Hozzáteszi, ők végrehajtották a vállalást, a kerület saját pénzből megterveztette a felújítást, és a terveket átadta a még Tarlós István vezette fővárosi önkormányzatnak.
„Hatalmas arculcsapás”
Csakhogy az önkormányzati választást követően, 2019 októberében parkolópályára került az ügy. Azzal pedig, hogy a Fővárosi Közgyűlés az utak kezelésére, fenntartására és felújítására szánt források jelentős megvágása mellett döntött idén, a projektet gyakorlatilag befagyasztották, egészen 2024-ig. Vagyis, hiába végeztette el a kerület saját pénzből az útszakasz terveztetését, „a Karácsony Gergely vezette főváros felrúgta a főváros korábbi vezetéssel kötött megállapodást azzal, hogy kimondta: ebben az önkormányzati ciklusban semmilyen fővárosi útfelújítás nem lesz. Sem fővárosi tulajdonú, sem fővárosi fenntartású utakat nem újítanak fel” – magyarázza Szász József alpolgármester. Mint mondja, „ha jóindulatú vagyok, azt mondom, nincs rá pénze a fővárosi önkormányzatnak, ha rosszindulatú, akkor azt, hogy