Ha a Balatonra tart, jobb, ha elkerüli ezt a szakaszt!

Baleset történt Pákozdnál, sávlezárás nehezíti a közlekedést.

A fővárosiak háromnegyede csak dugók nélkül fogadja el a biciklisávok létesítését, ítja Twitter-üzenetében Budapest fejlesztéséért felelős államtitkár.

„Nagykörút... Tényleg nincs dugó, de legalább intenzíven használják az autósoktól elvett kerékpársávot” – írja Fürjes Balázs a Twitter-bejegyzésében.
Majd egy adattal folytatja Budapest fejlesztéséért felelős államtitkár: „Budapestiek 77%-a: »Ha kerékpársávok létesülnek, az nem járhat az autósforgalom komoly korlátozásával, a dugók növekedésével.« (Portfolio-kutatás)”.
(Twitter)