Maradhat a köztévén a magyar bajnokság

Az Index értesülései szerint a köztelevízió sugározhatja majd a következő szezonban is a férfi NB1 mérkőzéseit. Ugyanakkor a korábbiaknál jóval kevesebbet fizetnek majd érte.

A Magyar Labdarúgó Szövetség megtartotta 2020. évi rendes Küldöttközgyűlését.