A megújulás jegyében: a Fidesz árnyékában a DK és a Jobbik is elnököt választott

Mindkét párt bejelentette négy alelnökét is.

Mindig öröm látni, amikor az ember élete és hivatása összefonódik, a szerep létté válik, hogy így szolgálja a Nemzet felemelkedését. Usztics Mátyással mindez megtörtént.