Ha a totális kudarc nem lenne elég, a sajtótájékoztatón is egymásnak estek a románok Budapesten

Nem tudták magukat türtőztetni.


Nem tudták magukat türtőztetni.


Ő például összeszedett egy karmolást a nyakán.


A vártánál simább mérkőzést hozott az első elődöntő.


„Többektől is azt hallottam, hogy elképesztő élmény az MVM Dome-ban játszani magyarként.”


Elkerülte egymást az ETO és a Ferencvárost búcsúztató Metz.


Megint a bukarestiek voltak a jobbak.


Összekevertek két magyar játékost…


Legalábbis a kézilabdázók közül senki nem fog többet keresni Anne Mette Hansennél a románoknál.
