Ha már déligyümölcs lesz az országból, ne legyen ilyen tessék-lássék

Különben úgy járnak, mint az olasz fasizmus, amire ránézett Göbbels doktor, és azt mormogta magában, hogy ez félmunka.

Az árstopok kifejezik a teljes magyar kormányzat hozzá nem értését.

„Ki kell mondanunk az igazságot: a magyar infláció a legmagasabb az EU-ban, ennek valódi oka a felelőtlenül, kapkodva meghozott kormányzati döntések sorozata. Az árstopok kifejezik a teljes magyar kormányzat hozzá nem értését. Az igazság kimondása, bár fáj, de nem tehetünk mást, ha valódi megoldást akarunk! Magyarországnak az árstop-infláció és a közel 50%-os élelmiszer-áremelkedés helyett valódi megoldásokra van szüksége, márpedig sürgősen.
Ajánlom Ilyés Márton gazdaságpolitikusunk publicisztikáját a Népszava Online-on, amelyet kommentben találtok alább.”
Nyitókép: Gelencsér Ferenc Facebook-oldala