Számokkal bizonyították: ez a párt nyerte a második félévet Magyarországon

Megnzétük, melyik párt várhatja biztosabb pozícióból a 2026-os választást Magyarországon.

Nebenzja szerint az ukránokat arra használják fel, hogy teszteljék a NATO fegyvereit és hegemóniát építsenek ki a térségben.

Vaszilij Nebenzja, Oroszország állandó ENSZ-képviselője kijelentette, hogy Oroszország célja Ukrajna katonai potenciáljának csökkentése, amivel arra kényszerítenék az országot, hogy reálisabb feltételekkel tárgyaljon – írja a KyivPost.
Az ENSZ Biztonsági Tanácsának legutóbbi, 2022. november 22-én, szerdán tartott ülésén, amelyet az ukrán infrastruktúrát, köztük a kritikus energetikai létesítményeket ért orosz tömeges csapások miatt hívtak össze, nyíltan kifejtette, hogy Oroszország miért bombázza Ukrajnát:

„A különleges katonai művelet egyik célja az ukrán hadsereg harci képességeinek aláásása. Ezt pedig katonai eszközökkel érjük el mindaddig, amíg a kijevi rezsim nem foglal reális álláspontot annak kapcsán, hogy rendezni tudjuk azokat a problémákat, amelyek miatt a különleges katonai műveletet indítottuk” – mondta.
Nebenzja szerint a nyugati katonai segélyek elárasztják Ukrajnát, és vakmerőnek nevezte a Kijevet Oroszország legyőzésére felszólító felhívásokat. Hangsúlyozta,
Azt is állította, hogy Ukrajna úgynevezett nyugati szponzorai „kolosszális hasznot húznak az ukrajnai háborúból”, és az ukránokat arra használják fel, hogy teszteljék a NATO fegyvereit és hegemóniát építsenek ki a térségben.
fotó: MTI/EPA/ENSZ/Eskinder Debebe