Addig emeljük a hangerőt, amíg VÉGRE ODAFIGYELNEK RÁNK! – Elizabeth a Mandineren

Több ezres tüntetések, politikai konteók, személyes támadások és egy civil mozgalom, amely néhány hét alatt országos figyelmet kapott.

És már most rábasztunk.

„Újra a legpocsékabb nemzet vagyunk…és már most rábasztunk. De majd ősszel…. Itt boldogság lesz.”
Nyitókép: Facebook