Meghökkentő: Magyar Bálint még a politika szemétdombjáról is visszatér és ellenségeskedik

Jól látható, hogy Magyar Bálint még ma is szemben áll a nemzeti érdekkel, ma is csak rosszat akar a magyaroknak. Horváth K. József írása.

Az ukrán erők ismételten, nagy pontosságú fegyverekkel vették célba a hidat.
Ukrajna ismét lecsapott az Antonivszkij hídra az oroszok által megszállt Herszonban – közölték a szakadár, oroszbarát erők. A városra kényszerített oroszbarát vezetés szerint az ukrán erők ismét eltalálták az oroszok által ellenőrzött, kulcsfontosságú hidat, amely a Dnyeper folyó felett ível át Herszon keleti részén – írja a 24.hu.
Kirill Sztremuszov, a megszállók által működtetett helyi közigazgatás helyettes vezetője az Interfax orosz hírügynökségnek elmondta, hogy a hidat javító szakemberek berendezései leégtek, de kritikus károkat nem szenvedtek. A híd megnyitása azonban emiattt kissé késik majd.
A híd egyike annak a két állandó utánpótlási útvonalnak a Dnyeper folyón, amely összeköti a megszállt várost Herszon régió többi részével, valamint délen az elcsatolt Krímmel.
Nyitókép: STRINGER / AFP