Serpenyővel náspángoltak el egy krokodilt
Serpenyővel üldözött el egy krokodilt egy ausztrál férfi, amiről videó is készült. Az eset az Ausztrália Északi Terület nevű régiójában, Darwin település közelében, egy turistaszállón történt. A felvételen látszik, hogy a férfi – aki a szálláshely tulajdonosa, – egy serpenyővel megközelíti az épület közelében pihenő ragadozót. A krokodil ráveteti magát, a férfi azonban néhány határozott ütéssel megfutamítja.
The owner of a tourist lodge in Australia chased away a crocodile with nothing but a frying pan.
— NowThis (@nowthisnews) June 23, 2022
'We were leaving ... and the croc was blocking the path,' said Shane Chambers. '[The owner] was worried about our safety, so he grabbed the frypan to shoo the croc away.' pic.twitter.com/YWaMUqpGBl
Utóbb kiderült, hogy a krokodilt azért kellett elüldözni, mert valaki távozni akart a szállásról, de így nem tudott volna biztonságosan elmenni. Sőt mi több: a három és fél méter hosszú krokodil – amelynek Casey a neve – lényegében a kocsmáros, Kai Hansen háziállata.
– mondta Kai Hansen az ABC hírportálnak. Hozzátette: nem ez volt az első eset, hogy serpenyővel bírta jobb belátásra az állatot. Állítása szerint az egész azzal kezdődött, hogy egyszer serpenyőben vitt élelmet Casey-nek, mire a krokodil megtámadta, és jobb híján ezzel védte meg magát.
Nyitókép: Képernyőfotó
Összesen 23 komment
Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi.
Hozzászólás szerkesztése
Bejelentkezés