Újabb tömegsírt találtak Kijev közelében
Az ukrán hatóságok hétfő délután számoltak be a Facebookon arról, hogy újabb tömegsírt fedeztek fel a kijevi régióban található Bucsa közelében. A jelentés szerint hét civil holttestét találták meg Mirotszke falu közelében.
A helyszínen jelenleg is zajlik a holttestek exhumálása és azonosítása.
Nyitókép: Illusztráció. Fotó: MTI/EPA/Djordje Savic
Összesen 89 komment
Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi.
Hozzászólás szerkesztése
Miért is??
Te nagyon fordítva ülsz a lovon.
Inkább te ülsz fordítva a lovon. Néha talán a fejeteket is kellene használni. Az ukránok büszkén tették ki a videókat az orosz hadifoglyok kinzásáról és vannak ám videók arról is, hogy a bucsai halottak felkelnek a visszapillantó tükörben. Csak hát az orosz oldal álláspontja sérti az érzékenységet, ezért nem zavarnak meg vele.
Ami a fej használatát és az orosz propagandát illeti, parancsolj:
https://hvg.hu/tudomany/202204..
https://www.urbanlegends.hu/20..
Tovább is van, mondjam még???
Ami meg a videókat illeti, van fent a neten néhány, a "hős" csecsenek által készített, szigorúan 18+-os videó az ukrán hadifoglyok "kezeléséről".
De az orosz "fősodorral" nyilván nincsen semmi bajod.
No meg azzal sem, hogy Oroszországban csakis olyan hírek jelenhetnek meg, amit az állami cenzúra jóváhagyott, nomeg ugye a "háború" szó használata is tilos.
Gondolom neked ez is természetes.
Te azt hiszed, hogy minden orosz állítást elfogadok?
Ami Bucsát illeti, hiába elemezték videót, szánalmas az erőlködés. Bucsa egy szindarab. És tudod miért? Mert nemcsak ukrán elnököt játszó személy, hanem egy egész szintársulat jár ott. Nem utolsósorban, hol vannak az ukrán videók tényellenőrzései? Mert ugyanezt nem teszitek ukrán oldalról.
Bejelentkezés