Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Néhányan (a zsigeri ellenállók…) felháborodtak, hogy elkérhetik tőlük a forgalmit tankoláskor.

„JOBB HA TUDJÁK, HOGY NEM KÖTELEZŐ BEMUTATNI A FORGALMIT A BENZINKÚTON!!
Bárki dönthet úgy, hogy NEM MUTATJA MEG a kocsi papírjait, és inkább ~ 700 forintot fizet egy literért, nem 480-at.
Nincs ezzel baj, sőt mindenki jól jár!
Ő is megnyugszik, hogy nem kötelezte a gonosz diktatúra a forgalmi bemutatására.
Jól jár a benzinkutas, a MOL és a magyar állam is, ha 700-ért tankol 480 helyett.
Szabad ország, szabad döntés!”
Nyitókép illusztráció. Fotó: Pixabay