Soros György, a pénzisten szolgája

2022. március 21. 09:50

Egy magát filantrópnak hazudó kapzsi milliárdos, akit csak a hatalom és a pénz érdekel.

2022. március 21. 09:50
null
Bohár Dániel
Origo.hu/888

„Egy évvel ezelőtt kezdtem el filmet készíteni Soros Györgyről. Bevallom, nem is sejtettem, hogy mennyire nehéz fába vágom a fejszémet. Az, hogy mi egyáltalán merünk beszélni a spekulánsról unikálisnak számít. Az Egyesült Államokban több tucatnyi embert megkerestem, hogy beszélgessenek velem Soros Györgyről. Politikusokat, újságírókat, politikai elemzőket, NGO-k vezetőit és még sorolhatnám. Azonban néhány emberen kívül senki nem volt hajlandó szóba állni velem, ha Sorosról akartam kérdezni őket. Volt olyan, aki konkrétan elmesélte, hogy egyetemi oktató és, ha mond valamit Sorosról, akkor vélhetően másnap már nem kell mennie tanítani.

Falak és falak. Falakba nemcsak itt ütköztem, hanem Soros György birtokánál is. Az amerikai milliárdost is hónapokig kerestem e-mailekkel. Írtam szinte az összes amerikai szervezetének, de válaszra sem méltattak. Emiatt fogtam magam és elutaztam Long Islandre, a New York mellett élő milliárdosok területére, ahol Soros is lakik. Becsengettem hozzá, aminek az lett a vége, hogy kirohamoztak a biztonsági őrök és bizony nem túl kedves stílusban jelezték, hogy ezt abba lehet hagyni.

Soros György, a pénzisten szolgája. Soros nem vallásos, ezt maga mondja el. Egy dologban hisz, ami a pénz.”

Fotó: MTI/CEU/Végel Dániel

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 41 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Tribunus
2022. március 22. 07:46
Ennyi erővel készülhetne egy dokumentumfilm arról is, hogy Aczél/Appel bábáskodása alatt hogyan jött létre a tömeggyilkos ÁVH-s, impex-es zsidó gyilkosok ivadékaiból az SzDSz, hogyan lopták szét a privatizáció álcája alatt alatt a nemzeti vagyont, valamint az ÁvH-s zsidó gyilkosok harmadik generációjából hogyan hozták létre a hazaáruló Momentumot és társait! Ez egy tök jó film lenne, elég gyorsan lángolna utána a Rózsadomb, a lámpaoszlopok más funkciót kapnának és készülnének a deszkapalánkok is
bunko_jobbos
2022. március 22. 07:15
Na, ezt nevezik tényfeltáró újságírásnak. Még nem néztem meg a filmet, de meg fogom.
csulak
2022. március 21. 14:34
GS egy gazember, remelem minel hamarabb megdoglik !
-... -.-
2022. március 21. 12:50
-zsoltkom- "Soros György, a pénzisten szolgája" Na ugye, hogy nem egy az Isten. Vagy, ha mégis, akkor a keresztény Isten a Pénzisten. Ez meg ugye messze vezet és mit ér így 2000 év? És akkor mit tett Szent István velünk magyarokkal? Lehet, hogy bebizonyosodott most, hogy a pogánysággal nem hal ki senki a világból és főleg nem a magyar? :))
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!