Miért nem indulnak Magyar Péterék az időközi önkormányzati választásokon?

Vajon mi lehet a háttérben?

„Hajrá, Földi László!” – üzente a kormányfő.

Orbán Viktor aláírásgyűjtéssel indította a keddi napot Cegléden, erről közösségi oldalára posztolt videót.
– fűzte hozzá.
A kormányfő látogatásáról készített videót megtekintheti itt:
Nyitókép: Facebook