„Teljes képtelenség, hogy én oltáskritikus lennék, és hiszek a tudományban, hiszek a bevizsgált nyugati vakcinákban” – fogalmazott Hadházy Ákos a Blikknek azok után, hogy a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) személyiségi jogok megsértése és nagy nyilvánosság előtt elkövetett rágalmazás miatt jogi eljárásokat kezdeményezett ellene.
Hadházy nem tart ettől a pertől. Mint mondja: „Ha engem rágalmazás miatt perel, azért még nem adja ki a mentelmi jogomat a parlament, ezért azt szoktam javasolni, inkább polgári perben, becsületsértés miatt tessék perelni, én annak nagyon fogok örülni. Mert akkor