Éjjel leállt a teljes német vasúti közlekedés

Két órán át országos fennakadás volt a német vasutakon.

Ha nektek tényleg nincs jobb dolgotok Berlinben augusztusban, akkor alapítgassatok csak.

„A magyar állam köszöni szépen, remekül van, de ha nektek tényleg nincs jobb dolgotok Berlinben augusztusban, akkor alapítgassatok csak, meg csináljatok szivárványos BLM-szobrokat, meg tegyetek szivárványzászlót az összes sarki kebabosra, továbbá olvasgassatok mesekönyveket a két herceg szerelméről. Németországban úgy tűnik, ennek örülnek, csak bennünket hagyjatok békén vele.
Úgy látom, lehet még fokozni az elmebajt...”
Nyitókép: Facebook, QueerLive