Az Európai Parlament csak egy a sok közül: így érintheti a drogügy Magyar Péter jövőjét

Kiderült, hogy már nemcsak a mentelmi jogával zsarolható a Tisza Párt elnöke.

„A legtöbb jelöltet a DK adja, és már most nagyon sokan visszaléptek” – fogalmazott a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára.

„Aki olvas sajtót augusztus közepén, az egy érdekes jelenségre lehet figyelmes, mégpedig arra, hogy a különböző világnézetű médiumok kezdik ugyanazt gondolni az előválasztásról” – jelentette ki Facebook-videója elején Dömötör Csaba.
A Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szerint

Megjegyzi: „Ma éppen a 24.hu jelentetett meg egy cikket. Többek között arról írnak, hogy Karácsony Gergelynek tervei voltak, amikből aztán »nem lett semmi«.”
„Ami itt van, az minden, csak nem előválasztás” – szögezi le az államtitkár. Hozzáteszi: Gyurcsányék leuralták a pályát, ehhez a Jobbikot használták fel, és mindenki mást megpróbálnak kiszorítani.
„Ha nem akarjuk, hogy az országból is bazárt csináljanak, akkor ne engedjük, hogy újra visszajöjjenek” – zárja mondandóját Dömötör.
Fotó: Földházi Árpád