
Dömötör: Itt az idő, hogy a baloldali is kivegye a részét a vírus elleni küzdelemből
2020. október 26. 15:16
„Pár rovarhotel és a Facebook-posztok kevés lesz a járvány elleni védekezéshez” – fogalmazott közösségi oldalán az államtitkár.

„Itt az idő, hogy a baloldali is kivegye a részét a vírus elleni küzdelemből” – fogalmazott parlamenti felszólalásában Dömötör Csaba, a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára.
Mint fogalmazott: „pár rovarhotel és darázsgarázs kiegészülve másra mutogatós Facebook-posztokkal és adóemelési tervekkel kevés lesz a járvány elleni védekezéshez. Itt az idő, hogy a baloldali is kivegye a részét a vírus elleni küzdelemből.”
Összesen 57 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
pemete jakab
2020. október 27. 22:25
"Dömötör: Itt az idő, hogy a baloldali is kivegye a részét a vírus elleni küzdelemből"
Ez nem az ellenzék dolga, hanem a mindenkori kormányé.
A kormány vírus elleni stratégiája: Csak ne legyen túl nagy baj!
Magyarul: ha leáll a gazdaság, akkor a Fidesz megy 2022-ben a lecsóba, mert a 20 deka párizsira nem fog telni a fideszesek többségének. A magyar választók jó része pedig vegetatív. Arra szavaz, aki mellett ehet, ihat, üríthet. (Ez utóbbit főleg négyévente végzi a szavazófülkékben.)
Válasz erre
0
2
balbako_
2020. október 26. 17:40
Ők a vírus mellett állnak!
Válasz erre
6
6
olajfa1
2020. október 26. 17:00
A liberálbolsi baloldal úgy veszi ki a részét a vírusellenes védekezésben, hogy mindent ellenez, és ócsárol... Ilyenek a hazaárulók "segítsége"...
Válasz erre
1
5
realista
2020. október 26. 15:50
Persze Dörmögő Dömötör, a töketlenkedéseteknek nyilván az ellenzék az oka, na meg a Soros.
Válasz erre
10
9





