A Bayern München megsemmisítő csapást mért a Barcelonára

2020. augusztus 14. 23:07
A Bayern München 8–2-re legyőzte a Barcelonát és bejutott a legjobb négy közé, ahol a Manchester City–Lyon csata győztese lesz az ellenfele.

„A Bayern München 8–2-re legyőzte a Barcelonát a labdarúgó Bajnokok Ligája Lisszabonban zajló nyolcas döntőjének péntek esti negyeddöntőjében, és bejutott a legjobb négy közé, ahol a Manchester City–Lyon csata győztese lesz az ellenfele. Az első tíz perc gyors gólváltását követően a Barca kihagyta helyzeteit, a Bayern a szünetig vágott további hármat, ami pedig a második félidő végjátékában történt, arra nehezen találunk szavakat” – írja a Nemzeti Sport Online.

A portál teljes bejegyzését a meccsről ide kattintva olvashatja.

Címlapképen: Serge Gnabry, a Bayern München játékosa ünnepli gólját a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében játszott FC Barcelona - Bayern München mérkőzésen a lisszaboni Luz stadionban 2020. augusztus 14-én. Fotó: MTI/EPA/REUTERS pool/Tiago Petinga

Összesen 67 komment

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja.
Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi.

A La Ligában egészen másképp fütyülnek a bírók.
Ez már látszott az Atletico meccsen is.
Ott a lábra lépés, könyöklés, visszahúzás, rugdosás elsőre sárga.
Van brit német foci, meg a La Liga, ahogy a kissrác mondja a reklámban.
Két külön világ.
Agresszív gladiátor küzdelem vs technikás játék.
Kinek a pap, kinek a papné....

Válaszok:
OberEnnsinnen | 2020. augusztus 15. 11:25

Ez a 8:2 figyelmeztető kell legyen a magyar nemzeti oldal számára.
2010 után mi voltunk a Barcelona, csodákat tett az Orbán-kormány a pénzügyileg legyalázott Magyarországon.
És tegnap, 2:8.
Miért?
Mert a Barcelona ugyanazt próbálta játszani, mint korábban, 10 évig.
És vesztett a jobbal szemben.
A politika sajátossága, hogy ott nem mindig a jobb, az erősebb, az életképesebb nyer.
Hanem sokszor az, aki képes az áligazságokat az igazság címkéjével eladni.
Ha a Fidesz nem fordít erre kellő figyelmet, 22-ben mi leszünk a 2:8-as Barcelona.

A Barca cingár jobbhátvédja minden pénzt megárt a Bayernnak.

A műközönség volt a legjobb. Azt skandálták, hogy : mégegy Újpest gól!

A kinti liverpooli meccsen Robertson a 8-10. perc körül egyszerűen földre vitte, megtaposta Messit, a kaputól 30-35 méterre.
Aztán elkezdett színpadiasan állj fel, állj fel-eket integetni a karjával.
A bíró nemhogy sárgát nem adott, LE SEM FÚJTA.
Leó kérdően és tanácstalanul nézett körbe és ekkor érezni lehetett: a Barcelona nem képes azonosítani a helyzetet, hol van, mi történik egyáltalán, miféle tréfa ez?
Szó szerint lebénultak és onnan fogva egy kínlódás az egész.
Ebből a 2:8-ból, ha három év alatt kijönnek, a spanyol bajnokságban újra tarolni kezdenek, az nagyon jó eredmény lenne...

Vidal nem oda való, meg az a DeJong sem. Ezt az edzőt meg el kell hajtani.

Kösz, ha összefutnánk, kedvelem a jó kávét.