Az MCC felvidéki központja három év alatt a tehetséggondozás egyik bástyájává nőtte ki magát

A város kulturális életében is fellendülést hozott az új intézmény.

Itt a pénteki Mandiner Podcast!
Pénteki podcast adásunkban a szlovák-magyar miniszterelnöki találkozóról, az MKP memoranduma kapcsán kialakult konfliktusokról, valamint a felvidéki politikum megosztottságáról beszélgettünk.
Vendégünk Gubík László, a Via Nova – Új Út elnöke.

Műsorunk az alábbi felületeken is elérhető: