Futótűzként terjed Zelenszkij bánata: közel a megegyezés Trump és Putyin között, Európának nem osztottak lapot

Egyre közeledik a megállapodás az amerikai és az orosz elnök részéről a háború lezárására. Ugyanakkor az EU-nak nem osztottak lapot.

Az üzemeltető cég soha többé nem szeretné vízre bocsátani a szerencsétlenül járt hajót – tudta meg a Blikk.
Orbán Viktor péntek reggeli rádióinterjúja után szólalt meg a hajó tulajdonosának szóvivője, aki a napilapnak azt mondta: „Sem a műszaki állapota nem teszi lehetővé, de kegyeleti okból sem bocsátanánk újra vízre a Hableányt. Úgy látjuk, a hajó orra menthető, alkalmas lehet arra, hogy valamilyen formában egy emlékmű részeként akár kiállítsák.”
A Panoráma Deck Kft. szóvivője, Tóth Mihály azt is elmondta, hogy együttműködnének a kijelölt szervezettel: „Mi ezt nem tehetjük meg közterületen, de ha véget ér a rendőrségi vizsgálat, szívesen átadjuk a kijelölt szervezetnek.”
