Gondolom hazánkba látogat Szváziföld királya

2026. június 22. 06:27

Csak elszúrták a lobogót.

2026. június 22. 06:27
null

„Gondolom hazánkba látogat Szváziföld királya, csak elszúrták a lobogót.”

Ezt is ajánljuk a témában

Nyitókép: Facebook

 

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 7 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
august
2026. június 22. 07:38
:)) Ennek örömére évtizedes melegrekordok dőltek meg. Készíthetik a bőrtangákat, meg a propelleres - szivárványos kalapokat.
Válasz erre
1
0
selyemmajom
2026. június 22. 07:28
Tiszodoma
Válasz erre
3
0
Syr Wullam
2026. június 22. 07:24
Ráadásul buzimeleg van. 🥵
Válasz erre
2
0
Galerida
2026. június 22. 07:17
Karácsony, fittyet hányva a csődhelyzetre, a reggeli kakaójáról és a város takarításáról is képes lemondani, hogy végre a perverziók fővárosává tehesse Budapestet! Van rá esélye, mert péter személyes példamutatásával és rövidesen törvényekkel is mögé fog állni! Konszenzuálisan!
Válasz erre
5
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!