LMBTQ-színekbe borult Budapest: „Hát miért nem sz*rod le?” – üzente Osváth Zsolt
Közeleg a Pride-felvonulás, Karácsonyék LMBTQ-zászlókkal árasztották el az Erzsébet híd mindkét oldalát.

Csak elszúrták a lobogót.

„Gondolom hazánkba látogat Szváziföld királya, csak elszúrták a lobogót.”
Ezt is ajánljuk a témában
Közeleg a Pride-felvonulás, Karácsonyék LMBTQ-zászlókkal árasztották el az Erzsébet híd mindkét oldalát.

Nyitókép: Facebook