Ebben a ciklusban is képviselni fogom Magyarországot az Európa Tanács Parlamenti Közgyűlésében

2026. június 23. 16:24

Irány Strasbourg a mai Országgyűlés után.

2026. június 23. 16:24
null

„Irány Strasbourg a mai Országgyűlés után (ahol már megint elszabadultak az indulatok). Ebben a ciklusban is képviselni fogom Magyarországot az Európa Tanács Parlamenti Közgyűlésében, és ki fogok állni a magyar és az európai érdekek, valamint a hagyományos értékek mellett!”

Nyitókép: X

 

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 6 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
mlotta
2026. június 23. 17:20
1000 vagy 480 forint lesz a benzin ára?
Válasz erre
0
0
google-2
2026. június 23. 17:06
Magyar mellett se felejt el kiállni! Kettő is van belőlük: Péter és Márton. A Magyarok érdekei, ugye?
Válasz erre
0
0
mlotta
2026. június 23. 17:00
Utolsó esély a Mi Hazánk.
Válasz erre
0
1
Sróf
2026. június 23. 16:58
Köszönöm, László! Nagy segítség ez nekem. Is.
Válasz erre
0
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!