Durvul a háború: súlyos válság felé halad a Magyar-kormány

Sulyok Tamás nem adja be a derekát, egyre kellemetlenebb a szituáció a kormányfő számára.

De ne legyen igazam.

„Én amúgy tényleg adom, hogy nagyobb az újságírók mozgási szabadsága a T. Házban, ám aligha tart majd sokáig, ha a kormánypárti politikusok továbbra is ilyen és ehhez hasonló kérdésekre lesznek kénytelenek izzadva, feszengve válaszolni a valóban teljesen független sajtó részéről:
Milyen érzés itt lenni? Milyen következménye lehet a Fidesz botrányainak?
Amúgy hogy van?
Mi a garancia, hogy jól fognak kormányozni?
Hogy lehet ennyire csodálatos ez a nap?
Milyen szakpolitikai irányok lesznek a prioritások, ha meg nem sértem a felvetésemmel?
De ne legyen igazam.”
Nyitókép forrása: MTI/Purger Tamás
***