Erre fel jön Peti, (reméljük nem egy drogbuliból), és hisztérikusan közli, hogy ő is együtt akar működni az amerikaiakkal. Persze, persze, de az ő nevét először meg kellene tanulniuk a világ vezetőinek, sőt Trump-ék olyan fajták, akik biztosan megkérdeznék tőle, ha ismernék, hogy miért hallgatta le a családját, miért szövetkezik az ukránokkal, és miért árulják el az emberei külföldön a hazájukat.
Szóval addig jó Petinek, amíg nem tudják a nevét. Csak Orbán Viktor tudja garantálni a magyarok békéjét, biztonságát, az alacsony energiaárakat, a legkiterjedtebb családtámogatásokat, és azt, hogy Magyarország ne legyen bevándorlóország! Még 5 nap.”
Nyitókép: MTI/Purger Tamás