Magyar Péterrel együtt nyakunkon a migránspaktum – ez már a vég kezdete

2026. június 08. 09:20

Ha ide bárhonnan, bármilyen migránst ránk ereszt, Magyar Péter rémuralmának gyorsabban vége lesz, mint Kun Béláénak.

2026. június 08. 09:20
null
Pilhál Tamás
Magyar Nemzet

„Magyarország hatalmas slamasztikába került. Ég a ház. Ám Magyar Péter bosszúra kalibrált agytekervényeiben csupán az a kérdés motoszkál, meddig tudja minderről elterelni a figyelmet. Meddig képes filmszínházasdival, erkélyes provokációval, bájgúnárkodással elodázni, hogy a nép észlelje a katasztrófát? Kínjában azt találta ki, hogy ráfogja az egészet Orbánra. – A migrációs paktumot valóban elfogadta az Európai Unió. Ki volt akkor kormányon, amikor elfogadták? Csak nem az Orbán-kormány volt, amikor meg lehetett volna akadályozni a miniszterelnökök tanácsában? – harsogta minap a parlamentben. 

Ami persze hazugság. Hiszen a paktumról az Európai Parlament és az Európai Unió Tanácsa döntött, minősített többséggel. Magyarország és Lengyelország ellene szavazott, ám itt nem lehetett vétózni. Legbutább híveit talán megtévesztheti egy-egy ilyen hazugsággal, a többséget aligha. A pénteki erkélyjelenet után azt írta: a tömeg az uniós pénzek ellen tüntetett. A valóságban a migránspaktum ellen. Ám ez egy freudi elszólás volt. Közvetve beismerte, amit eddig is sejtettünk: a jogállamisági maszlag helyett a migránsok miatt sikkasztotta el a pénzünket Brüsszel.

A Fidesz elnöksége szombaton fölszólította a miniszterelnököt, valljon színt: jelentse be, hogy Magyarország nem hajtja végre a paktumot. Mit felelt erre Magyar? »A Tisza-kormány alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon.« Hát persze, hiszen a paktum révén a nyakunkba ültetendő migránsok jogilag már elvesztették »illegális« jellegüket.

Harag és indulat nélkül írom: ha ide bárhonnan, bármilyen migránst ránk ereszt, Magyar Péter rémuralmának gyorsabban vége lesz, mint Kun Béláénak.”

Nyitókép: Magyar Péter Facebook-oldala

Ezt is ajánljuk a témában

 

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 35 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
masikhozzaszolo
2026. június 09. 09:38
Végrehajtjuk. Megszavazta a nép. Megmondták, hazahozzák a pénzeket, a pénzes meg megmondta, Ukrajna, migráns, gender. Megszavaztuk, bőven.
Válasz erre
0
0
néhai Ch.Pilot
2026. június 08. 17:39 Szerkesztve
Érdekes. Dobóék Egerben még tudták, mit kell csinálni a muszlim migránsokkal... Ennyire nem jött át az üzenet? Pedig általánosban kötelező olvasmány... vagy már nem?
Válasz erre
5
0
néhai Ch.Pilot
2026. június 08. 17:35
@fityeszkarosult 2026. június 08. 10:17 "Sehol Európában nincs akkora hiszti a migrációs paktum körül mint amekkorát a Fidesz próbál kreálni. Mondjuk érthető mert nincs sok minden amit fel tudna hozni." Mert sehol Európában nincs szólás-és sajtószabadság. Aki a migránsok napi rémtetteiről beszél (nemi erőszak, késelések, teherautóval tömegbehajtás, stb), a rendőrség kimegy hozzá és első alkalommal csak figyelmezteti, hogy rasszista bűncselekményt követ el. A hivatalos lapok meg nem írhatják meg. Ezért "nincs akkora hiszti", te hazaáruló állat.
Válasz erre
8
0
néhai Ch.Pilot
2026. június 08. 17:29
@massivement6 2026. június 08. 15:44 "Nem jönnek migráncsok. Rémuralom meg a tetves fidkány SZU-ÁVH-s poloskázós ruszkibérenc gumicsizmás prollancs bugris tolvajrezsim volt." Jönnek a migránsok. Rémuralom meg a tetves TI(sztességtelen) SZ(ar) A(lakok) EU-ÁVH-s O1G-zős, ukránbérenc gumicsizmás prollancs bugris jelenlegi tolvajrezsim alatt, most van.
Válasz erre
6
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!