Bár képviselői mandátumot szerzett, egyelőre nyitott kérdésnek tartja, hogy beül-e a parlamentbe. Ahogy fogalmazott: „Majd eldöntjük, hogy lesz-e még négy.”
Komoly egészségügyi problémákról is beszélt
Szijjártó arról is beszámolt, hogy tavaly egy szűrővizsgálaton olyan diagnózist kapott, „amit ha az ember szemébe mondanak, azt nem szívesen hallja”. Ezt követően átesett egy orvosi beavatkozáson, majd két kisebb procedúrán is, és azóta is folyamatos kontroll alatt áll. Hangsúlyozta, hogy ezt a betegséget komolyan mérlegelnie kell abból a szempontból, miként befolyásolja a jövőbeli szerepvállalását.