A csaknem húszezres csoportban nem volt senki, aki felemelte volna a szavát a vérengzés ellen. Annál többen írtak sortűzről, kivégzett diktátorokról,
biztattak a Tisza Párt Szimpatizánsok és rendszerváltók, csatlakozzatok! nevű csoporthoz való kapcsolódásra.
Vártam, vártam és vártam, hogy Magyar Péter mikor fogja rendre utasítani a torz elméjű bejegyzések szerzőit, ám erre mind a mai napig nem került sor. Helyette Pojáca Peti azzal volt elfoglalva, hogy újabb hazugságokkal szennyezze a környezetet. Hogy vélelmével ismét Orbánt gyalázza, akinek volt képe szabadsága alatt előre bejelentett módon vitorlásra ülni az Adrián, és kihajózni. „Háborús veszélyhelyzetben honvédségi géppel érkezve megkezdte a jachtozást a felcsúti hajóskapitány” – írta, jelezvén, hogy az útra a miniszterelnök magával vitte a közösségi médiás oldalait kezelő Kaminski Fannyt és politikai igazgatóját, Orbán Balázst is. Jellemző Pojáca gondolkodására, hogy mivel ugyanabban a kikötőben horgonyzott Szíjj László Lady MRD nevű jachtja, arra célzott, hogy a kormányzati stáb a nyílt vízen majd átszáll erre a luxushajóra, hogy azt ne lehessen lencsevégre kapni. Orbán Balázs a Facebook-oldalán közölte, hogy levadászott egy vízi zebrát, azaz „újabb ordas kamut” leplezett le. Hozzátette: örömmel jelenti a helyszínről, hogy a választások megnyeréséhez szükséges győzelmi terv megírása jól halad, amit a vitorlázás közben is folytatnak. „Indulhat a liberális sipákolás!” – zárta bejegyzését.