A 444 kedden megírta, őrizetbe vették és meggyanúsították a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) kommandójának, a Merkur Bevetési Egységnek nemrég leváltott parancsnokát, illetve helyettesét. A portál ráadásul azt állította, hogy súlyos, kábítószerrel kapcsolatos bűncselekmény miatt fogták el a különleges egység egykori vezetőjét.
A Magyar Nemzet cikkében arra is felhívta a figyelmet, hogy az írás szerzője még arra sem vette a fáradságot, hogy a hasonló ügyekben nyomozó Központi Nyomozó Főügyészséget (KNYF) megkeresse, csupán az adóhatóságnak küldtek megkeresést.