Újra itt a vadnyugat: így befolyásolhatja a magyar választásokat Donald Trump döntése

A világ egy új korszakba lépett. Donald Trump új politikája Európát is érinti, ami az áprilisi választásokra is kihat.

A programban összesen 50 milliárd forintot adnak vissza nem térítendő támogatás formájában a kis- és középvállalatok beruházásaira.

Szerdán a kormány foglalkozott a kis- és középvállalatok beruházás-ösztönzésével; a Demján Sándor 1+1 beruházás-ösztönző program az első üteméhez érkezett – közölte a nemzetgazdasági miniszter a Facebook-oldalán közzétett videóban szerdán.
Nagy Márton emlékeztetett: ebben a programban összesen 50 milliárd forintot adnak vissza nem térítendő támogatás formájában a kis- és középvállalatok beruházásaira.

Az első ütemben 300 vállalatnak közel 28 milliárd forintot tudnak kiosztani. Először a legfejletlenebb régiókban fogják ezt megtenni, észak-alföldi, észak-magyarországi, dél-alföldi és dél-dunántúli kis- és középvállalatok fejlesztési igényeit fogják kielégíteni – jelezte a miniszter.
„Nagyon-nagyon fontos, hogy a beruházás-ösztönzés és a vidékfejlesztés kéz a kézben járjon” – fogalmazott Nagy Márton a videóban.
(MTI)