Miért nem indulnak Magyar Péterék az időközi önkormányzati választásokon?

Vajon mi lehet a háttérben?

Azon budapestiek tíz/százezrei valóban nem, akik békében tűrik, hogy a fél város közlekedését a Hadházy-Tompos-klán ellehetetleníti.

„Hát kérem, íme, nem minden hős visel köpenyt...
(Hozzáteszem, azon budapestiek tíz/százezrei valóban nem, akik békében tűrik, hogy a fél város közlekedését a Hadházy-Tompos-klán ellehetetleníti, miközben tüntetnek. Ha jól tudom, egyébként azzal az indokolással, hogy Magyarországon nem lehet tüntetni...)”
Nyitókép: Mandiner