Az 1-es szüleiket emlegetik

2025. április 29. 08:06

Magyar Bálint nem unja a saját ocsmányságait. Sem ő, sem arrogáns cimborái nem tanultak a négyszer kétharmadból, eltökélten küzdenek az ötödikért.

2025. április 29. 08:06
null
Pilhál György
Magyar Nemzet

„Magyar Péter után Magyar Bálint egykori SZDSZ-elnök és oktatási miniszter is hasznosnak tartaná az ukrajnai háború folytatását – 180 ezer európai katona frontra küldését –, hogy »megelőzzenek egy újabb orosz inváziót«. Nem meglepő Magyar uszítása, neki okvetlenül be kell szállnia a kórusba, hogy odafigyeljen rá valaki. »Bálint! – írja egy kommentelő. – Fogj fegyvert! Máris indulhatsz.« Egy másik a hátrahagyott sok száz milliós SZDSZ-adósság után érdeklődik: »Kifizetitek végre, vagy leülitek? Ha lenne csöppnyi tartásotok, már fejest ugrottatok volna a pöcébe.«

Nekem legjobban azt tetszett, amikor emberünk az Élet és Irodalomban azt fejtegette: eljön még az ő idejük, mert ahol kereslet van, ott előbb-utóbb kínálat is lesz. Utóbbi speciel igaz: ezért nyer állandóan a nemzeti oldal, s ezért küldték el Magyar Bálintékat az 1-es szüleiket emlegetve.”

Nyitókép: Magyar Bálint Facebook-oldala

Ezt is ajánljuk a témában

 

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 23 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Spongyibongyi
2025. május 03. 18:03
Még egy Magyar ..... Így pofátlanul mondhatják, hogy "mi magyarok" ....
csigabus
2025. április 30. 10:14
Minden bukott f@sz a Tisza pártba köt ki!
Obsitos Technikus
2025. április 29. 17:27
Ezek a "magyarok" egy brancs.. Péter, Gyuri, Bálint, Klára,valahány név a naptárba'.
balbako_
2025. április 29. 14:44
Egyre nő a szarkupac, de ez jó, mert az emberek látják kifélék, mifélék ezek a Weber kapcák, Soros kurvák.
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!