„Mi az a többlet a másikban, amitől mi is gazdagabbak leszünk?” – kiosztották a magyar kiválóságok díjait

5 nagykövet, fejenként 5 jelöltet terjesztett elő a díjra, „huszonöt olyan történetet, amely mindegyike csoda”. Most nyolcan kaptak díjat.

A fiatal színész úgy fogalmazott, amikor jelöl, egyszerre figyel azokra, akik a magyar értékeket viszik a világba, és azokra is, akik más kultúrák kincseit hozzák el hozzánk.
A Highlights of Hungary közösségi oldalán tudatta, hogy Ember Márk színész, előadó is csatlakozott a nagyköveti csapatukhoz.
A Puskás-musical és a Demjén-film sztárja úgy fogalmazott,
az érték időtálló”.
Amikor jelöl, egyszerre figyel azokra, akik a magyar értékeket viszik a világba, és azokra is, akik más kultúrák kincseit hozzák el hozzánk.
Számára fontos a tudatosság, a kultúra és a hiteles jelenlét – nagykövetként pedig ezek mentén keresi azokat, akik valóban maradandót alkotnak – tette hozzá a fiatal színész.
A vonatkozó bejegyzést alább tekintheti meg:
Nyitókép: Ember Márk Facebook-oldala
***
Mi az a Highlights of Hungary?
A Highlights of Hungary egy bemutató, seregszemle, társadalmi díj különdíjakkal kiegészítve, céljuk hogy lássák és láttassák azokat a szép, követendő történeteket, amelyek közösen, az egész magyar társadalom számára építő erővel bírnak.
Minden évben 5 nagykövet, fejenként 5 jelöltet terjeszt elő a díjra, „huszonöt olyan történetet, amely mindegyike csoda”.
Ezt is ajánljuk a témában
5 nagykövet, fejenként 5 jelöltet terjesztett elő a díjra, „huszonöt olyan történetet, amely mindegyike csoda”. Most nyolcan kaptak díjat.