Nyílt levelet küldött a Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság a Szőlő utcai borzalmak után

Fontos kérést fogalmaztak meg.

Az édesanya azonnal meghalt, a kisgyermek életéért a gyorsan kiérkező mentők küzdöttek, de sajnos őt sem tudták megmenteni.

Szörnyű tragédia történt Győr-Ménfőcsanak közelében: egy édesanya, karján a gyermekével a vonat elé lépett – tájékoztatott a MÁV.
Az édesanya azonnal meghalt, a kisgyermek életéért a gyorsan kiérkező mentők küzdöttek, de sajnos őt sem tudták megmenteni.
A hatóságok a tragédia közelében találták meg az édesanya hátrahagyott gépkocsiját, benne egy másik gyermekkel. Ő jól van.

A szörnyű tragédia nem vasúti átjáróban történt, hanem egy erdős részen, amely gyalogos átkelésre nem alkalmas és ilyen célra nincs is használatban. Az eset körülményeit a vasúti szakemberek és a nyomozóhatóság vizsgálják, a rendőrség tájékoztatása szerint nem zárható ki az öngyilkosság lehetősége. A vasúttársaság együttérzését fejezi ki az áldozat szeretteinek.
Nyitókép: Pixabay