Mint ismert, a kormány 2022 végén elfogadta a Digitális Állampolgárság Programot, melynek célja, hogy létrejöjjön egy egységes digitális környezet, amely segíti az állampolgárok és a kormányzat különböző szervei között a kommunikációt.
A kabinet azt ígérte, olyan szolgáltatást alakítanak ki, amely „teljes mértékben az állampolgárok igényein és elvárásain alapul”, és végre nem az állampolgároknak kell igazodniuk az ügyintézésekhez, hanem az ügyintézés igazodik az emberek igényeihez, emlékeztetett a szájt.
A vezérigazgató most beharangozta,