
Ilyet még nem látott: akkorát padkázott a Suzuki, hogy repülő lett belőle
2024. május 02. 19:07
Samy Naceri nem ugratott ekkorát a Taxiban.

Nyitókép: Képernyőfotó
A BpiAutósok.hu birtokába jutott egy felvétel, amelyet még 2021-ben rögzített egy olvasó fedélzeti kamerája. Az eset Kőbányán történt, a Gyömrői úton, a Kőér utcai kereszteződésben.
„Jött mögöttem, nagyon tolta neki. Kisoroltam előle, de addigra elértük a kereszteződést.
Ő megpróbált engem és előttem haladót egyszerre megelőzni a balra kanyarodó sávból, csak számolt az úttestet elválasztó zöld sávval. Az nincs a videón, de megálltam mellette, hogy megnézzem jól van-e. Ő »barátságosan« elküldött a jó k…. anyámba, így megállapítottam, hogy jól van.
– írta meg az olvasó.
Az ominózus jelenetet itt tekinthetik meg:
Összesen 163 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
gegrolla
2024. május 03. 15:09
Agyatlan vadb@rma, megérdemli.Ha még ő kezd anyázkodni a segítséget felajánlónak, akkor kerüljön még kórházba is!
Válasz erre
0
0
papamaci57
2024. május 03. 09:01
Én is úgy látom, hogy a Suzukisok (persze nem mindegyik) kompenzálnak.
Ott van például az általam napi szinten használt budai alsó rakpart, ahol sűrün váltakozik az 50 km-es és a 70 km-es tábla. Látom rajtuk, hogy meg vannak őrülve, hogy én betartom a sebességkorlátozást.
Egyébként a jelenség nem újkeletű, Hobo már a nyolcvanas években megénekelte:
"K. úr családjával Szombathelyen élt,
Indultak nyaralni, de a mama félt,
Ne rohanjunk Dönci, olyan szép a táj!
Tudják a gyerekek, te vagy a király!
B. elvtárs Szegeden a Volgájába szállt,
A hátsó ülésen a titkárnője várt,
Hátraszólt a sofőr: Főnök, mi a cél?
Gyerünk Balatonra, ami belefér!
Jó nekem a Trabant, nem kell Cadillac!
Az élet nem álom, holnap ébredek.
K. úr megérezte, eljött az idő,
Férfimódra vezet, reszkessen a nő!
Előz a kanyarban, a gumi szinte ég,
Hátul a két gyerek, szembejön a Vég!
Keletről a Volga Siófokhoz ért,
B. elvtárs ott hátul a lényegre tért,
Félrenéz a sofőr, a sziréna zúg,
Hétköznapi eset, vértől mocskos út."
Válasz erre
1
0
pipa89
2024. május 03. 07:48
Elképesztő!
Válasz erre
0
0
kuzmics
2024. május 03. 06:48
A suzukisok sokszor "menőbbek" mint a bmw-sek!
Válasz erre
3
1







