Miért nem indulnak Magyar Péterék az időközi önkormányzati választásokon?

Vajon mi lehet a háttérben?

A kormánypárt 50.000 aktivistája mindenkit megkeres ebben a kampányban.

Fotó: Kocsis Máté Facebook-oldala
A Fidesz Facebook-oldalán megjelent egy rövidke videó, aminek a tanúsága szerint a kormánypárt
mindenkit megkeres ebben a kampányban.
„50 ezer aktivistánk van országszerte 1200 helyszínen, hogy mindenki elmondhassa a véleményét, és hogy mindenkivel tudjunk arról beszélni, hogy támogassa a békét Magyarországon!” – tették hozzá.