Közeleg az igazság pillanata: érik már az üzenet a TISZA Párt és az Európai Unió számára (VIDEÓ)

„Még egy ok arra, hogy mindenki vegyen részt a Voks 2025-ön, és mondja el azt, hogy mit gondol” – jelentette ki a Fidesz–KDNP kommunikációs igazgatója.

A rapper őszintén vallott a kormánypárttal kapcsolatos véleményéről.
Nyitókép: Mandiner/Földházi Árpád
Hajdú Péter Beköltözve című műsorának soron következő vendége Curtis volt, ahol elárulta a műsorvezetőnek, hogy miért nem vett részt az influenszer-tüntetésen.
Szerintem az nem arról szólt [a gyerekvédelemről]. Az egy politikai tüntetés volt, nem a gyerekek javát szolgálta”
– fogalmazott. A zenész kitért arra is, hogy akkor gondolta meg magát, amikor látta, hogy kik fognak felszólalni az eseményen. Hajdú Péter kérdésére, miszerint elment volna-e, ha azt a Fidesz szervezi, a válasza igen volt.
Curtis a műsorban ismét elmondta, hogy ő azért fideszes, mert gyerekkora óta Fidesz-szimpatizáns a családja. „Én egyetlen egy állami rendezvényen nem léptem fel, nem kaptam állami támogatást, nekem nem kellett nézettséget generálni állami szinten” – szögezte le a rapper. Hozzátette: nem is akarja, hogy „rákiabálják ezt”. Curtis azt is elmagyarázta, hogy fideszessége egy otthonról hozott dolog és „nem azért van, mert így döntött Orbán Viktor”.
Az adást itt tekinthetik meg: