„Egy történet vége: távozom a Telextől” – írta Dull Szabolcs a Facebook-oldalán. Beszámolt arról a volt főszerkesztő, hogy lemondott a Telexben és a Telex Akadémián betöltött összes pozíciójáról, illetve a telexes cégekben, a Van Másikban és a Ne hallgassunkban lévő igazgatósági tagságáról, és átadta a Telex alapítvány alapítói jogait. A Telexben lévő tulajdonrészét, részvényeit pedig a Telex visszaveszi.
„Be kellett látnom mostanra, hogy bár a Telex csodálatos történet, ezt a Telexet már egyre kevésbé éreztem magaménak,
és olyan történetnek, amelynek részese lehetek. Ezért hosszú, nehéz vívódás után a legnehezebb döntést hoztam meg: távozom a Telextől” – fejtegette.