„Azt hiszem, tartozom annyival a közvéleménynek, hogy elmondom, mi is történt velem valójában” – írta hétfő reggeli Facebook-posztjában Herczeg Zoltán. A divattervező hat hónap előzetes letartóztatás után április vége óta házi őrizetben van, nyomkövetőt kell majd viselnie, lakhelyét egy héten csak egyszer hagyhatja el, két óra időtartamra. A most elrendelt bűnügyi felügyelet határideje augusztus 20.
Herczeg most azt mondja: hétfő este, 18:50-kor az RTL Klubon fog beszélni a fegyházban töltött idejéről, az ott szerzett „tapasztalatairól”. Bejegyzése alapján volt ideje kreatívkodni, ugyanis azt írja: