„A mai döntéssel Szaniszló Sándor polgármester és csapata becsapta azt a közel ezer környéken lakót, aki aláírta Ferencz István által készített aláírásgyűjtő ívet, amiben a zöldterület beépítése ellen, zöldterület megőrzése érdekében, fák ültetése és parkosítás céljából fejezték ki akaratukat” – húzta alá a fideszes politikus.
Lévai ezután felidézte, hogy Szaniszló fővárosi képviselőként először megszavazta a telek eladását, majd látszólag a lakosság mellé állt. „A mai (csütörtöki) napon viszont kibújt a szög a zsákból:
valójában nem szeretnék garantálni, hogy kizárólag zöld célú hasznosítás legyen a telken”