See posts, photos and more on Facebook.
Csakhogy ez az előre eltervezett lépés nem pusztán Nagy Károly (független), illetve Banga Zoltán (LMP) képviselőket borította ki – akik nyílt levélben fordultak a főpolgármesterhez, hogy a tizennégyezer négyzetméteres zöldterületet privatizálása, betonfejlesztése ellentétes a 18. kerületiek, a kertvárosiak érdekével –, hanem Ferenczet is:
„Ez azt is jelentheti, hogy egy több emeletes lakópark épülhet. Egy ilyen építkezés évekig is eltarthat, ez idő alatt több ezer nagy méretű munkagép ablakaink alatt történő elhaladása okozna elviselhetetlen zajt és port. Ezt nem engedhetjük! – írta közösségi oldalán a DK-s politikus –. Arról nem is beszélve, hogy a nagy mértékben megnövekedett autóforgalom a környéken a közlekedést sokkal bonyolultabbá, az egyébként is nehéz parkolást pedig szinte lehetetlenné tenné.