Újabb két feltételezett elkövetőt azonosítottak a nyomozók
Ahogy arról a Mandiner is beszámolt, a Budapesti Rendőr-főkapitányság 2023. február 11-én a II. kerület, Széll Kámán téren történt bántalmazás miatt két, az I. kerület, Ostrom utcán történt bántalmazás miatt egy magyar állampolgárt vett őrizetbe.
Mint ismert, a támadások elkövetői ellen a BRFK hajtóvadászatot indított. A rendőrségi csütörtöki közlése szerint újabb két feltételezett elkövetőt azonosított a bűncselekménysorozat felderítésére létrehozott nyomozócsoport.