Újabb párbeszédes politikus lépett át a DK-ba

2023. január 27. 10:43

Kenéz István egykor a Párbeszéd Pest megyei szervezetének alelnöke volt, mostantól Gyurcsányéknál folytatja.

2023. január 27. 10:43
null

Folytatom a Párbeszédben megkezdett politikai munkámat, de mostantól a Demokratikus Koalíció közösségének tagjaként – írja Facebook-oldalán Kenéz István.

Úgy tűnik tehát, hogy hetente migrálnak a törpepártból a Gyurcsány-pártba az újabb és újabb politikusok: múlt hét pénteken Kocsis-Cake Olivio lépett át a DK-ba, aki azóta árnyékkormánybiztosi pozíciót is kapott.

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Valami nagyon nem stimmel: ezért beszél mindenki még mindig Orbán Viktorról

Valami nagyon nem stimmel: ezért beszél mindenki még mindig Orbán Viktorról
Tovább a cikkhezchevron

„2016-óta foglalkozom aktívan politikával, a Párbeszéd Pest megyei szervezetének alelnöke voltam több éven keresztül, az elmúlt években pedig a párt Felügyelő Bizottságának elnöki feladatait láttam el. Az Előválasztáson képviselőjelölt voltam Pest megye 11-es választókerületében, éppen a kampány során ismerkedtem meg a DK politikusaival, helyi lelkes és jól szervezett csapatával. Elképesztő volt látni, hogy a DK egyszerre jelent egy fegyelmezett, hatékonyan működő pártot, és egy befogadó és barátságos közösséget. Akkor értettem meg, hogy a hatalmat leváltani szándékozó választók miért a DK-t tartják a legesélyesebbnek erre a történelmi feladatra” – írja motivációjáról a politikus.

„Elkötelezett demokrataként tevékenyen részt kívánok venni az Orbán-rezsim lebontásában, ennek a feltételei pedig csak a Demokratikus Koalícióban adottak. Dobrev Klára világosan megmutatta, hogy az Árnyékkormány jelenti az egyetlen kormányzóképes alternatívát az ellenzékben, ezzel pedig ők a kormányváltást akarók utolsó reménye. Büszke vagyok rá, hogy a DK közösségének tagjaként folytathatom a munkát a kormányváltásért és egy európai Magyarországért!” – zárul Kenéz posztja.

Nyitókép: You TUbe

Összesen 64 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
orygabor
2023. január 27. 16:26
Broáf.
Válasz erre
0
2
Rocktoberi
2023. január 27. 14:15
A fenti képen a Böszme és a bolgár tehene az indonéziai bankszámlájuk egyenlegében gyönyörködik.
Válasz erre
2
2
madar299
2023. január 27. 13:10
Minden út Rómába vezet ! Aztán jön majd 476 , a birodalom bukása.
Válasz erre
2
0
elfújta az ellenszél
2023. január 27. 13:03
''múlt hét pénteken Kocsis-Cake Olivio lépett át a DK-ba, aki azóta árnyékkormánybiztosi pozíciót is kapott'' Már eleve árnyékembernek született, azért ilyen sötét a bőre
Válasz erre
1
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!