Ahogy arról a Mandiner is beszámolt, a Telex munkatársa, Fábián Tamás többször is próbált aktuálpolitikai és gazdasági kérdéseket feltenni Orbán Viktornak, miközben a miniszterelnök épp a rorátéról távozott.
„Orbán Viktort napok, hónapok, évek, sőt, bő 12 éve hiába kérdezzük”
A történteket Dull Szabolcs, a Telex főszerkesztője úgy kommentálta közösségi oldalán, hogy „nyolcadik napja nem tudjuk, hogy Matolcsy György jegybankelnök szavait, miszerint Magyarország válságközeli helyzetben van, mennyire veszi komolyan a kormány, és mit szól hozzá maga a miniszterelnök.