Tapintható volt a feszültség a stúdióban: összecsapott Deák és Fodor (VIDEÓ)

Komoly vita kerekedett Ukrajna uniós tagsága kérdésében, de véleményütköztetés történt Rogán Antal amerikai szankciós listáról való levétele kapcsán is.

Az elemző leszögezte, „az új szankciós benzinár igenis komoly terhet jelent a családok számára, ezt be kell látni!”
Deák Dániel a Facebook-oldalán fakadt ki az új benzinárak kapcsán. Mint írta az elemző, „dühös vagyok, dühösek vagyunk. Ez az új szankciós benzinár igenis komoly terhet jelent a családok számára. Nincsen mese, ezt be kell látni!”
Hozzátette,
Magyarország pont ezért ellenezte a szankciókat a legelejétől fogva.
Ezek az átgondolatlan energiaszankciók, amelyeket a nemzetközi és hazai baloldal az év eleje óta erőltet, egész Európát energiaválságba sodorták. Messze Európában a legdrágább az energia a világon, Brüsszel szankciós politikája tönkreteszi az európai gazdaságot, ezt mindannyian láthatjuk.”
Kifejtette, hogy a kormány az utolsó utáni pillanatig is védte a családokat a benzinárstoppal, de „sajnos a szankciók okozta európai energetikai folyamatok ezt teljesen ellehetetlenítették”.
És ezzel itt még nincs vége, mert a baloldal újabb szankciókat tervez...”
Nyitókép: Mandiner Archív