November 21-én, hétfőn megkerestük a Városházát, mi igaz a hírből, valóban leállítják a Libegőt a téli hónapokra, választ azonban napok után sem kaptunk kérdéseinkre. Péntek reggel újból kerestük a Fővárosi Önkormányzat sajtóosztályát, meg tudják-e erősíteni, hogy a fogaskerekű sorsát követi majd a Libegő. Miután levelünket úgy zártuk, hogy ha délutánig nem reagálnak, akkor a cikkben szerepelni fog, hogy elzárkóznak a válaszadás elől, Karácsony Gergelyék sajtóosztályának ezek után 13 (!) perc kellett, hogy válaszoljanak.
A Főpolgármesteri Hivatal megkeresésünkre a BKV tájékoztatását közölte, mely szerint