„Eredménytelenül zárult ma a Budavári Önkormányzat testületi ülése, miután V. Naszályi Márta polgármester harmadmagával maradt az ülésteremben, mivel a képviselők, jobb- és baloldaliak közösen, elhagyták a termet” – számol be közösségi oldalán Böröcz László, a körzet ( az V. kerület egy részével együtt - a szerk.) áprilisi fideszes képviselő-jelöltje.
Ismert: Budavárban két hete tartottak időközi önkormányzati választást, mivel az eddigi képviselő, Gelencsér Ferenc a parlamentbe (és a Momentum elnöki székébe) távozott. A szeptember 10-i megmérettetést 50 százalék feletti eredménnyel a fideszes jelölt, Fazekas Csilla nyerte.